Mirë se vini në kompaninë tonë

Detajet

 • Makinë ekonomike për prerjen me lazer me fibra

  Makinë ekonomike për prerjen me lazer me fibra

  Përshkrim i shkurtër:

  Makina prerëse me lazer me fibra përdoret kryesisht për prerjen e çelikut të karbonit, çelikut inox, bakrit, aluminit dhe materialeve të tjera metalike.Mund të plotësojë nevojat e përpunimit prerës të shumicës së industrive.Për shkak të pikës së vogël lazer, densitetit të lartë të energjisë dhe shpejtësisë së shpejtë të prerjes, prerja me lazer mund të marrë cilësi më të mirë prerjeje në krahasim me prerjen tradicionale të plazmës, rrymës së ujit dhe flakës.Aktualisht, makina e prerjes me lazer është përdorur gjerësisht në shenja reklamimi, përpunimin e fletëve, energjinë diellore, enë gatimi, produkte harduerike, automobila, pajisje elektrike, pjesë precize dhe industri të tjera.

 • Makina e saldimit me lazer me dorë 2

  Makina e saldimit me lazer me dorë 2

  Përshkrim i shkurtër:

  Saldimi me lazer është një metodë përpunimi që përdor një rreze lazer me densitet të lartë energjie si një burim nxehtësie për saldimin e materialeve. Në vitet e fundit, për shkak të zhvillimit të vazhdueshëm të materialeve, teknologjive dhe proceseve, lazerët janë përdorur gjerësisht në saldimin dhe brazimin e plastikës. , metale, etj., dhe do të vazhdojë të zëvendësojë metodat tradicionale të saldimit si saldimi me hark me argon në industrinë e automobilave, sensorëve, elektronikës dhe industri të tjera.

Produktet e veçuara

PËR NE

Lnë Laser Technology Co., Ltd., është i lidhur toShandongSuperyllCNCMakineriGrupi,ndodhet inParku Industrial Laser Shandong Qihe, focusingmbi kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin, shitjen dhe shërbimin pas shitjes së pajisjeve CNC.Kanë kaluar 18 vjet që nga viti 2003 i ndërtuar nga marka Superstar.Magazinat jashtë shtetit janë ngritur në 20 vende dhe rajone të botës dhe produktet eksportohen në më shumë se 100 vende në Evropë, Amerikë, Azi, Afrikë, etj.